Divisionsmatch (Boserup, 2018-09-16)

 scorepoint 
Søllerød OK 406- 360 6(0) 
Tisvilde Hegn OK 397- 361 4(0) 
FIF Hillerød Orientering 398- 362 2(0) 
Allerød OK 312- 430 0(0) 

1 : Allerød OK - FIF Hillerød Orientering : 103 - 144
2 : Allerød OK - Søllerød OK : 105 - 144
3 : Allerød OK - Tisvilde Hegn OK : 104 - 142
4 : FIF Hillerød Orientering - Søllerød OK : 128 - 131
5 : FIF Hillerød Orientering - Tisvilde Hegn OK : 126 - 128
6 : Søllerød OK - Tisvilde Hegn OK : 131 - 127

 m1m2m3m4m5m6
H1 (H20, H21, H35)20-1818-2115-2419-1917-2116-23
H2 (H40, H45)13-813-812-98-136-158-13
H3 (H16, H50, H55)16-816-817-712-1214-716-8
H4 (H60, H65)4-63-74-63-74-65-5
H5 (H70)3-73-73-77-34-63-7
H6 (H14, H16B)5-810-36-610-38-46-6
H7 (H20B, H21B, H35B)3-53-53-53-64-55-4
H8 (H12, H14B, H21C)4-54-56-35-47-27-2
D1 (D20, D21, D35)3-174-173-1813-1110-146-18
D2 (D40, D45)8-1310-1111-1012-911-1011-10
D3 (D16, D50, D55)10-148-1510-1311-1311-1312-12
D4 (D60, D65)0-70-70-75-55-57-3
D5 (D70)0-70-70-73-75-57-3
D6 (D14, D16B)2-102-104-66-710-210-2
D7 (D20B, D21B, D35B)4-54-54-55-45-45-4
D8 (D12, D20C, D21C)5-34-53-63-52-64-4
9 (H10, D10, H12B, Begynder)3-33-33-33-33-33-3
Ialt:103-144105-144104-142128-131126-128131-127

Gruppe H1

(H20, H21, H35) - [8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1] + [2, 1]

plnavnklubklassetidm1m2m3m4m5m6
1Emil ØbroTisvilde Hegn OKH2100:46:03      
2Lasse Fugmann ThamdrupAllerød OKH2000:47:5410*10*9*      
3Malthe PoulsenFIF Hillerød OrienteringH2000:48:098*    10*9*  
4Anders KonringFIF Hillerød OrienteringH2100:48:14      
5Andreas MikkelsenSøllerød OKH2100:48:38      
6Thomas Greve JensenTisvilde Hegn OKH3500:49:00      
7Jonas Falck WeberTisvilde Hegn OKH2100:49:37      
8Troels ChristiansenSøllerød OKH3500:49:38      
9Aske JepsenSøllerød OKH2100:50:21      
10Lasse Falck WeberTisvilde Hegn OKH2000:50:43    5*  4*4*
11Mikkel Lau PetersenAllerød OKH2000:52:505*      
12Steen PiilSøllerød OKH3500:54:44      
13Casper WraaTisvilde Hegn OKH2100:56:51            
14Julius MolsenSøllerød OKH2000:59:54      1*  1*
15Mikkel Kaae-NielsenSøllerød OKH2101:01:37            
16Andreas Alkjær EriksenFIF Hillerød OrienteringH2001:04:58      
17Ibon Goikoetxea RetegiSøllerød OKH3501:05:56            
18Lars LyngsøAllerød OKH3501:07:25      
19Anders MaragerAllerød OKH3501:07:44      
20Rune RasmussenSøllerød OKH2101:22:33            
 Anton Werner LøhndorfSøllerød OKH20Ej start            
 Malte Kjær HemmingsenFIF Hillerød OrienteringH20Ej start            
 Rune ØstergaardSøllerød OKH20Ej start            
 Bertram Kopp StannumTisvilde Hegn OKH21Ej start            

Gruppe H2

(H40, H45) - [6, 5, 4, 3, 2, 1]

plnavnklubklassetidm1m2m3m4m5m6
1Jens Knud MaarupAllerød OKH4500:41:43      
2Torben NørgaardAllerød OKH4500:43:00      
3Jesper David JensenTisvilde Hegn OKH4500:43:49      
4Jakob LandspergTisvilde Hegn OKH4500:45:06      
5Mogens HagedornSøllerød OKH4500:48:23      
6Steen OlsenSøllerød OKH4500:49:17      
7Rasmus NielsenTisvilde Hegn OKH4000:49:39      
8Rune FunderFIF Hillerød OrienteringH4000:50:30      
9Mads K. LarsenFIF Hillerød OrienteringH4000:55:28      
10Peter Steen LandspergTisvilde Hegn OKH4000:56:13            
11Niels-Peter Vest NielsenAllerød OKH4500:56:16      
12Lars MunktvedAllerød OKH4501:01:32            
13Jesper VestergaardSøllerød OKH4001:04:05      
14Mikael LüthjeSøllerød OKH4001:04:20            
15Bo RasmussenSøllerød OKH4501:04:37            
16Finn BregensøeTisvilde Hegn OKH4501:05:32            
17Peter BeckerSøllerød OKH4501:08:14            
18Frank HolmbergFIF Hillerød OrienteringH4501:17:28      
19Kåre FundalAllerød OKH4501:34:25            
20Philip Bæk ChristiansenSøllerød OKH4501:40:33            
21Peter HilbertAllerød OKH4001:42:42            
 Peter ØstergaardSøllerød OKH45Ej start            

Gruppe H3

(H16, H50, H55) - [6, 5, 4, 3, 2, 1] + [2, 1]

plnavnklubklassetidm1m2m3m4m5m6
1Oscar David Broman JensenAllerød OKH1600:34:298*8*8*      
2Theis MunktvedAllerød OKH1600:34:436*6*6*      
3Lars SimonsenFIF Hillerød OrienteringH5000:36:38      
4Lukas BeckerSøllerød OKH1600:37:10    7*  8*
5Bo SimonsenFIF Hillerød OrienteringH5000:38:00      
6Tim Falck WeberTisvilde Hegn OKH5000:38:27      
7Mathias BuchgreitzSøllerød OKH1600:38:55    4*  5*
8Hans Grønborg NielsenAllerød OKH1600:42:13      
9Valdemar MaragerAllerød OKH1600:43:13            
10Jens Viktor NørgaardFIF Hillerød OrienteringH5500:44:04      
11John SøndergårdFIF Hillerød OrienteringH5500:45:45            
12Magnus OscarssonSøllerød OKH5000:50:19      
13Jens Anders HansenSøllerød OKH5500:50:34            
14Carsten StenbergFIF Hillerød OrienteringH5500:50:50            
15Dennis ØbroTisvilde Hegn OKH5000:50:58      
16Frede LillelundSøllerød OKH5500:52:18            
17Henrik MolsenSøllerød OKH5500:55:44            
18Bjarke SucksdorffAllerød OKH5500:59:00            
19Sten Skytte KirkegaardTisvilde Hegn OKH5000:59:50      
20Jens Tange HasholtAllerød OKH1601:00:18            
21Claus Kaae-NielsenSøllerød OKH5001:02:22            
22Morten NissenSøllerød OKH5001:02:29            
23Flemming Aa. BruunAllerød OKH5001:03:04            
24Bo KonringSøllerød OKH5501:09:18            
25Karl Kristian HartmeyerFIF Hillerød OrienteringH5501:09:53            
26Jesper Cornelius NielsenFIF Hillerød OrienteringH5501:20:56            
 Lukas Kjær HemmingsenFIF Hillerød OrienteringH16Ej start            
 Peter DyrstingFIF Hillerød OrienteringH50Ej start            
 Jesper KirkeskovSøllerød OKH55Ej start            
 Steen KlysnerFIF Hillerød OrienteringH55Ej start            

Gruppe H4

(H60, H65) - [4, 3, 2, 1]

plnavnklubklassetidm1m2m3m4m5m6
1Keld JohnsenTisvilde Hegn OKH6500:39:31      
2Jørgen Münster-SwendsenSøllerød OKH6500:41:46      
3Anders JonssonSøllerød OKH6500:42:02      
4Niels la Cour BentzonSøllerød OKH6000:50:19            
5Søren Peter LarsenFIF Hillerød OrienteringH6000:51:13      
6Erik SørensenAllerød OKH6500:52:04      
7Niels RaagaardSøllerød OKH6500:53:11            
8Ole GalleTisvilde Hegn OKH6500:55:08      
9Emil OlesenFIF Hillerød OrienteringH6500:55:19      
10Ole D. JensenTisvilde Hegn OKH6000:57:10            
11Peter WraaTisvilde Hegn OKH6500:57:17            
12Henrik KleffelSøllerød OKH6000:57:30            
13Carsten HansenFIF Hillerød OrienteringH6000:58:48            
14Henrik WibeAllerød OKH6001:05:50      
15John Høegh PetersenAllerød OKH6001:05:59            
16Michael ParvangSøllerød OKH6001:10:41            
17Lars FockSøllerød OKH6001:18:14            
18Bjarne SkramFIF Hillerød OrienteringH6501:23:15            
19Bo ChristensenAllerød OKH6501:35:09            
20Chris BaggeFIF Hillerød OrienteringH6501:41:25            
 Troels Bent HansenAllerød OKH60Ej start            

Gruppe H5

(H70) - [4, 3, 2, 1]

plnavnklubklassetidm1m2m3m4m5m6
1Klaus OlsenTisvilde Hegn OKH7000:41:07      
2Karsten SchultzFIF Hillerød OrienteringH7000:45:11      
3Niels LandspergTisvilde Hegn OKH7000:46:28      
4Steen WinklerFIF Hillerød OrienteringH7000:47:14      
5Ronnie McGrailSøllerød OKH7000:50:12      
6Jørgen Chr. NielsenFIF Hillerød OrienteringH7000:52:12            
7Leif SigFIF Hillerød OrienteringH7000:56:56            
8Gert BøgevigSøllerød OKH7000:58:21      
9Kaj RostvadSøllerød OKH7000:59:31            
10Kurt ValeryTisvilde Hegn OKH7000:59:36            
11Jens Aaris ThistedSøllerød OKH7001:03:10            
12Mogens JørgensenSøllerød OKH7001:07:16            
13Egon NeregaardTisvilde Hegn OKH7001:07:35            
14Jørn WighSøllerød OKH7001:09:19            
15Niels LundSøllerød OKH7001:10:16            
16Sven HedegaardAllerød OKH7001:11:10      
17Gunnar LorenzenAllerød OKH7001:11:23      
17Leo MathiesenFIF Hillerød OrienteringH7001:11:23            
19Henrik Krag-JensenSøllerød OKH7001:12:05            
20René MossSøllerød OKH7001:13:06            
21Arne GrøndahlSøllerød OKH7001:42:11            
 Dan HaagerupTisvilde Hegn OKH70Ej start            
 Jens HolmgaardFIF Hillerød OrienteringH70Ej start            

Gruppe H6

(H14, H16B) - [4, 3, 2, 1] + [2, 1]

plnavnklubklassetidm1m2m3m4m5m6
1Gustav L. HolmbergFIF Hillerød OrienteringH1400:30:046*    6*6*  
2Tobias OllozTisvilde Hegn OKH1400:32:34    6*  4*6*
3Johannes MaragerAllerød OKH1400:32:444*6*4*      
4Gustav Kjær HemmingsenFIF Hillerød OrienteringH1400:36:45    4*  
5Jens Storm LyngsøAllerød OKH1400:37:444*      
6Marinus Næstoft JuhlSøllerød OKH1400:40:30      4*
7Sebastian Røysland MaltbySøllerød OKH1400:46:32      
8Asmus FundalAllerød OKH1400:46:44            
9Malthe Utz SommerSøllerød OKH1400:54:33            
10Daniel EgekvistFIF Hillerød OrienteringH1400:54:42            
 Albert Nørgaard LandspergTisvilde Hegn OKH14Fejlst            

Gruppe H7

(H20B, H21B, H35B) - [2, 2, 2, 1, 1, 1]

plnavnklubklassetidm1m2m3m4m5m6
1Andreas Duc JørgensenTisvilde Hegn OKH21B00:31:30      
2Steen T. HasholtAllerød OKH35B00:34:39      
3Silas Schytte OlsenSøllerød OKH20B00:34:44      
4Thor Find AndersenSøllerød OKH20B00:35:45      
5Troels JuhlSøllerød OKH35B00:35:56      
6William Frank RyomFIF Hillerød OrienteringH20B00:38:12      
7Dan EriksenTisvilde Hegn OKH35B00:38:38      
8Erik MelbyeSøllerød OKH35B00:39:07            
9Jens K. LarsenSøllerød OKH20B00:39:18            
10Steen KnuhtsenSøllerød OKH35B00:39:24            
11Mads LassenSøllerød OKH21B00:42:57            
12Jes NyhegnFIF Hillerød OrienteringH35B00:43:18      
13Anders WraaTisvilde Hegn OKH21B00:43:29      
14Jens ThamdrupAllerød OKH35B00:44:05      
15Michael WraaTisvilde Hegn OKH35B00:49:25            
16Anders Bjerregaard ChristensenTisvilde Hegn OKH35B00:54:38            
17Jacob SommerSøllerød OKH35B00:54:54            
18Henrik PoulsenFIF Hillerød OrienteringH35B00:56:00      
19Jens Rose-MøllerSøllerød OKH35B00:58:54            
20Henrik EibergSøllerød OKH35B01:03:10            
21Jørgen LuxhøjSøllerød OKH35B01:11:36            
22René TabaneraSøllerød OKH35B01:20:50            
 Jeppe GrønbechFIF Hillerød OrienteringH35BEj start            
 Karsten LängerichAllerød OKH35BEj start            

Gruppe H8

(H12, H14B, H21C) - [2, 2, 1, 1] + [2, 1]

plnavnklubklassetidm1m2m3m4m5m6
1Niels Elton JokumsenFIF Hillerød OrienteringH1200:19:264*    4*4*  
2Vincent BeckerSøllerød OKH1200:21:28  4*  3*  4*
3Mads Christian MaarupAllerød OKH1200:21:433*3*4*      
4Oscar Bæk ChristiansenSøllerød OKH1200:22:44      3*
5Jannik Cornelius Lendal NielsenFIF Hillerød OrienteringH1200:24:26    3*  
6Axel Hendel AaenFIF Hillerød OrienteringH14B00:24:40            
7Frederik L. HolmbergFIF Hillerød OrienteringH1200:25:25            
8Svend MortensenTisvilde Hegn OKH21C00:26:02      
9Ditlev MelbyeSøllerød OKH1200:29:00            
10Erik Grønborg NielsenAllerød OKH1200:29:432*      
11Malte Cook SimonsenFIF Hillerød OrienteringH1200:33:57            
12Carsten JokumsenFIF Hillerød OrienteringH21C00:36:05            
13Aske Tandrup NyengaardSøllerød OKH21C00:39:21            
14Asbjørn Vejen EriksenTisvilde Hegn OKH1200:46:17      
15Gert LarsenFIF Hillerød OrienteringH21C00:53:50            

Gruppe D1

(D20, D21, D35) - [6, 5, 4, 3, 2, 1] + [2, 1]

plnavnklubklassetidm1m2m3m4m5m6
1Amanda Falck WeberTisvilde Hegn OKD2100:43:15      
2Annika SimonsenFIF Hillerød OrienteringD2000:44:438*    8*7*  
3Agnes Nørgård KrachtTisvilde Hegn OKD2000:45:23    7*  5*7*
4Ida ØbroTisvilde Hegn OKD2000:46:52    5*  5*
5Mathilde Smedegaard MadsenSøllerød OKD2000:48:17  8*  6*  
6Alberte Kaae-NielsenSøllerød OKD2000:50:51  6*    
7Mathilde Nørgård KrachtTisvilde Hegn OKD2100:50:56            
8Lærke Lundedal JensenFIF Hillerød OrienteringD2100:56:03      
9Celina BregensøeTisvilde Hegn OKD2001:00:43            
10Astrid Skytte KirkegaardTisvilde Hegn OKD2001:02:00            
11Marie Cecilie HartmeyerFIF Hillerød OrienteringD2101:09:58      
12Marianne Bachhausen GrønbechFIF Hillerød OrienteringD3501:10:10            
13Angélique Grønborg RasmussenAllerød OKD3501:11:23      
14Aitana Lertxundi ManterolaSøllerød OKD3501:14:01      
15Kathrine Dyrsting SandvangFIF Hillerød OrienteringD2101:17:29            
16Anne SkovbaekSøllerød OKD3501:27:34            
17Camilla BachhausenFIF Hillerød OrienteringD3501:36:03            
 Sidse TillingsøeTisvilde Hegn OKD20Ej start            
 Dorthe MunktvedAllerød OKD35Ej start            

Gruppe D2

(D40, D45) - [6, 5, 4, 3, 2, 1]

plnavnklubklassetidm1m2m3m4m5m6
1Tenna Nørgaard LandspergTisvilde Hegn OKD4500:40:08      
2Dorthe SkovlystFIF Hillerød OrienteringD4000:46:00      
3Iben MaagSøllerød OKD4500:52:38      
4Heidi L. HolmbergFIF Hillerød OrienteringD4501:02:40      
5Hanne RasmussenAllerød OKD4001:03:27      
6Henriette BromanAllerød OKD4001:04:00      
7Lotta LüthjeSøllerød OKD4001:05:59      
8Christina H. SørensenTisvilde Hegn OKD4501:06:59      
9Tine AlkjærFIF Hillerød OrienteringD4501:07:33      
10Heidi KristensenSøllerød OKD4501:19:31      
11Marianne T. HasholtAllerød OKD4501:27:02      
12Mette Bæk ChristiansenSøllerød OKD4001:30:41            
13Christina Lyng AndersenTisvilde Hegn OKD4001:49:12      
 Anne Konring LarsenFIF Hillerød OrienteringD40Ej start            

Gruppe D3

(D16, D50, D55) - [6, 5, 4, 3, 2, 1] + [2, 1]

plnavnklubklassetidm1m2m3m4m5m6
1Xenia BregensøeTisvilde Hegn OKD1600:36:30    8*  8*8*
2Siri SimonsenFIF Hillerød OrienteringD1600:38:008*    8*6*  
3Camille Marie Næstoft JuhlSøllerød OKD1600:40:41  8*  6*  6*
4Anne MaarupAllerød OKD5000:42:26      
5Eva SmedegaardSøllerød OKD5000:44:54      
6Lena WraaTisvilde Hegn OKD5500:48:58      
7Anne Kaae-NielsenSøllerød OKD5000:52:19      
8Mathilde PoulsenFIF Hillerød OrienteringD1600:52:305*      
9Charlotte BergmannAllerød OKD5000:53:48      
10Maria Iben Sell-PetersenAllerød OKD5500:56:04      
11Bente Kjær HemmingsenFIF Hillerød OrienteringD5000:59:10      
12Birgitte BirckAllerød OKD5500:59:21            
13Karen Wibe EnevoldsenAllerød OKD5500:59:51            
14Lise JonasenAllerød OKD5001:01:21            
15Freya Halberg PetersenFIF Hillerød OrienteringD1601:03:36            
16Susanne RhodstrandTisvilde Hegn OKD5001:03:44      
17Birgitte WraaTisvilde Hegn OKD5501:11:17            
18Ea BregensøeTisvilde Hegn OKD5001:14:38            
19Bettina Katy AndersenSøllerød OKD5501:18:10            
20Susanne ThraneSøllerød OKD5501:29:22            
 Vigga Graff FrederiksenFIF Hillerød OrienteringD16Ej start            
 Maria Douglas StillingFIF Hillerød OrienteringD50Ej start            
 Sandra SimonsenFIF Hillerød OrienteringD50Ej start            
 Lise Oline LarsenFIF Hillerød OrienteringD55Ej start            

Gruppe D4

(D60, D65) - [4, 3, 2, 1]

plnavnklubklassetidm1m2m3m4m5m6
1Eva Konring OlesenFIF Hillerød OrienteringD6000:46:43      
2Lisbeth DamsgaardSøllerød OKD6500:56:29      
3Elsebeth Troelsgård FockSøllerød OKD6000:56:55      
4Else Juul HansenSøllerød OKD6500:57:08            
5Inger KirkegaardTisvilde Hegn OKD6501:00:02      
6Birgit OlsenTisvilde Hegn OKD6501:07:52      
7Betty FolinoFIF Hillerød OrienteringD6501:11:54      
8Annemette El-AzemTisvilde Hegn OKD6001:28:06            
 Birgit Haakan JensenFIF Hillerød OrienteringD65Fejlst            

Gruppe D5

(D70) - [4, 3, 2, 1]

plnavnklubklassetidm1m2m3m4m5m6
1Vibeke BøgevigSøllerød OKD7000:41:19      
2Jette StepputatSøllerød OKD7000:49:47      
3Aase NeregaardTisvilde Hegn OKD7000:51:26      
4Kirsten OlsenSøllerød OKD7000:54:40            
5Jette BachhausenFIF Hillerød OrienteringD7001:14:02      
6Lisbeth G. LarsenFIF Hillerød OrienteringD7001:15:01      
7Ellen ThistedSøllerød OKD7001:15:24            
8Inger LandspergTisvilde Hegn OKD7001:34:41      

Gruppe D6

(D14, D16B) - [4, 3, 2, 1] + [2, 1]

plnavnklubklassetidm1m2m3m4m5m6
1Ellen K. LarsenSøllerød OKD1400:35:42  6*  6*  6*
2Silje Halberg PetersenFIF Hillerød OrienteringD1400:37:556*    4*6*  
3Alde Funder SkovlystFIF Hillerød OrienteringD1400:40:464*    4*  
4Emilie Bæk ChristiansenSøllerød OKD1400:41:20  4*    4*
5Frida HagedornSøllerød OKD1400:41:32            
6Martha Kaas NielsenTisvilde Hegn OKD1400:42:52    6*  
7Esther Møller NyborgFIF Hillerød OrienteringD1400:44:07            
8Hannah Gro MarkussenAllerød OKD1400:46:444*      
 Nanna Østergaard LindbergFIF Hillerød OrienteringD14Ej start            

Gruppe D7

(D20B, D21B, D35B) - [2, 2, 2, 1, 1, 1]

plnavnklubklassetidm1m2m3m4m5m6
1Maja Lykke BrinchFIF Hillerød OrienteringD21B00:35:08      
2Sara Lykke BrinchFIF Hillerød OrienteringD20B00:37:26      
3Klara Wibe EnevoldsenAllerød OKD20B00:40:14      
4Mette Vejen EriksenTisvilde Hegn OKD35B00:42:28      
5Fiona BeckerSøllerød OKD35B00:43:26      
6Anja Toft MadsenSøllerød OKD21B00:48:26      
7Hanne PoulsenFIF Hillerød OrienteringD35B00:50:56      
8Marianne IllumSøllerød OKD35B00:51:23      
9Lene ØbroTisvilde Hegn OKD35B00:52:29      
10Gigi SucksdorffAllerød OKD35B00:53:05      
11Lone Anette LarsenTisvilde Hegn OKD35B00:56:54      
12Lisbeth Søgaard JensenSøllerød OKD35B01:01:20            
13Kirsten LangeAllerød OKD35B01:03:50      
14Pernille Halberg PetersenFIF Hillerød OrienteringD35B01:05:13            
15Marlene MaragerAllerød OKD35B01:07:51            
16Maria Munk EriksenSøllerød OKD35B01:11:50            
 Dorthe HansenSøllerød OKD35BEj start            
 Majken MaarupAllerød OKD35BEj start            
 Ann RasmussenSøllerød OKD35BFejlst            
 Tina HansenTisvilde Hegn OKD35BFejlst            

Gruppe D8

(D12, D20C, D21C) - [2, 2, 1, 1] + [2, 1]

plnavnklubklassetidm1m2m3m4m5m6
1Fiona BojenTisvilde Hegn OKD20C00:25:50      
2Selma Schytte OlsenSøllerød OKD1200:25:52  4*  4*  4*
3Lucia HolckTisvilde Hegn OKD1200:30:05    4*  4*2*
4Karen Mathilde MarkussenAllerød OKD1200:30:064*3*2*      
5Amanda Ingvild DahlFIF Hillerød OrienteringD1200:32:133*    3*2*  
6Signe Westen RasmussenAllerød OKD1200:34:39      
7Trine NæstoftSøllerød OKD21C00:43:33        
8Marianne MortensenSøllerød OKD21C00:46:12            
9Helene UrthSøllerød OKD21C00:47:07            
10Bente LassenSøllerød OKD21C00:54:21            
 Asta Sæther-DahlSøllerød OKD12Ej start            
 Cecilie BromanAllerød OKD12Ej start            
 Dagmar Kopp StannumTisvilde Hegn OKD12Ej slut            
 Linnea Funk LarsenAllerød OKD12Ej slut            
 Marie KoppTisvilde Hegn OKD21CEj slut            

Gruppe 9

(H10, D10, H12B, Begynder) - [1, 1, 1, 1, 1, 1]

plnavnklubklassetidm1m2m3m4m5m6
1Niclas Cook SimonsenFIF Hillerød OrienteringH1000:19:53      
2Magne Funder SkovlystFIF Hillerød OrienteringH1000:20:15      
3Rasmus Storm LyngsøAllerød OKH1000:21:55      
4Emil Præst PedersenAllerød OKH1000:22:11      
5Tore Emil MaarupAllerød OKH1000:22:36      
6Lærke Konring LarsenFIF Hillerød OrienteringD1000:23:18      
7Sofia NielsenSøllerød OKBegynder00:23:29      
8Frederik Thomsen UrthSøllerød OKH12B00:23:34      
9Hanna Bæk ChristiansenSøllerød OKD1000:25:50      
9Tobias EgekvistFIF Hillerød OrienteringH1000:25:50            
11Lasse Bartroff FrederiksenSøllerød OKH1000:26:18            
12David LüthjeSøllerød OKBegynder00:26:22            
13Anna K. BrigstedFIF Hillerød OrienteringBegynder00:26:40            
14Alain GOikoetxea LertxundiSøllerød OKBegynder00:26:53            
15Kaya Funder SkovlystFIF Hillerød OrienteringD1000:27:40            
16Szofi PresmannSøllerød OKBegynder00:28:19            
17Bertram Johan DahlFIF Hillerød OrienteringBegynder00:29:02            
18Bente MadsenTisvilde Hegn OKBegynder00:29:47      
19Dagmar MaragerAllerød OKBegynder00:30:35            
20Carla Holm EibergSøllerød OKD1000:32:32            
21Emma Nygaard MonradFIF Hillerød OrienteringD1000:33:04            
22Amalie BromanAllerød OKD1000:33:14            
23Oliver Bachhausen GrønbechFIF Hillerød OrienteringBegynder00:33:30            
24Ida Nygaard MonradFIF Hillerød OrienteringBegynder00:35:01            
25Benjamin Næstoft TabaneraSøllerød OKH12B00:35:07            
26Samuel Næstoft TabaneraSøllerød OKBegynder00:36:24            
27Stig KnudsenSøllerød OKBegynder00:39:14            
28Ida Marie Lyng LandspergTisvilde Hegn OKD1000:40:51      
29Maria WeberTisvilde Hegn OKBegynder01:06:54      
30Augusta Orry BachhausenFIF Hillerød OrienteringBegynder01:10:33            
31Abel Teglsbo HansenTisvilde Hegn OKH1001:12:55            
 Silke Konring LarsenFIF Hillerød OrienteringBegynderEj start            
 Vitus Utz SommerSøllerød OKBegynderEj start            
 Rasmus LüthjeSøllerød OKBegynderFejlst