Bestyrelse og kontaktpersoner

Bestyrelsen



Formand:
Stig Andersen
Herluf Trolles Vej 57
4700 Næstved
31 77 67 98
E-mail: stig1806@icloud.com

Henritte Hansen

Næstformand:
Henriette Hansen
Lupinvej 11, 1.th.
4700 Næstved
E-mail: runningiscool4u2@gmail.com

Lone Jørgensen

Kasserer:
Lone Jørgensen
Elmevej 15
4760 Vordingborg
22 67 90 63
E-mail: lone@realregnskab.dk

Bankkonto: 6070 - 1216412
CVR: 29654344

Jesper Børsting

Træningsudvalg/Løbstilmelder:
Jesper Børsting
Fællesejevej 16
4700 Næstved
55739085
E-mail: jesperborsting@post.tele.dk

Anders Knudsen

Hjemmeside:
Anders Knudsen
Heimdalsvej 30
4700 Næstved
42 70 01 79
E-mail: a.j.knudsen@mail.tele.dk

Henrik Mathiesen

bestyrelsesmedlem:
Henrik Mathiesen
Axeltorv 11,1
4700 Næstved
20 64 78 19
E-mail: h-mathies@godmail.dk

Lykke berg

sekretær/klubblad:
Lykke Berg
Axeltorv 11,1
4700 Næstved
25 56 61 80
E-mail: lykke@realregnskab.dk

Klubhus:
Herlufsholm OK
Herlufsholm Allé 227A
4700 Næstved



Udvalg og arbejdsopgaver 2015

Træningsudvalg: Jesper Børsting Tlf. og e-mail: Se ovenfor
Børne-
& Ungdomskontakt:
Henrik Mathiesen Tlf. og e-mail: Se ovenfor
Voksen-Begynder: ???
Kortudvalg: Svend Erik Munck Tlf.: 20 48 53 68
e-mail: sem@turbopost.dk
Kortsalg: Jesper Børsting Tlf. og e-mail: Se ovenfor
Skovudvalg: Jesper Børsting Tlf. og e-mail: Se ovenfor
Sponsorer-PR: Lykke Berg Tlf. og e-mail: Se ovenfor
Klubblad: Lykke Berg Tlf. og e-mail: Se ovenfor
Tøj/lampe bestyrer: Henriette Hansen Tlf. og e-mail: Se ovenfor
Hjemmeside: Anders Knudsen Tlf. og e-mail: Se ovenfor
Klubhus/materiel: Frede Scheye Tlf.: 30538958
e-mail: fscheye30@stofanet.dk
SI udstyr: Frede Scheye Tlf. og e-mail: Se ovenfor
Friluftsrådet: Arne Kristensen Tlf.: 55442775
e-mail: arne22@post10.tele.dk
Festudvalget: Maj Brandstrup Tlf.: 55546460
e-mail: maj.bp@stofanet.dk
Scrapbog: Ruth Børsting Tlf.: 55450270

Copyright © Herlufsholm OK 2012 :: Opdateret d. 6.7.2017